Praca: Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Zielona Góra
Zakres obowiązków:
  • Codzienny kontakt z klientami w języku niemieckim;
  • Profesjonalne wsparcie klientów i rozwiązywanie ich problemów drogą mailową oraz telefoniczną;
  • Dbałość o wysoki standard obsługi klienta;
  • Dbałość o pozytywny wizerunek marki.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego  (min. poziom B2);
  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem;
  • Komunikatywność i wysokie umiejętności interpersonalne;
  • Dobra znajomość obsługi komputera.
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę na pełny etat;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w zespole zawsze chętnym do pomocy;
  • Pakiet benefitów pracowniczych;
  • Możliwości awansu, rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • Pracę w komfortowym biurze.