Praca: Specjalista do spraw obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Specjalista do spraw obsługi klienta
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/24/0194
OBOWIĄZKI:
wg zawodu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: **Obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Specjalista ds. Reklamacji

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie wysokiego poziomu standardu obsługi Klienta; Nadzór nad reklamacjami (przyjmowanie, analiza); Wprowadzanie reklamacji do systemu oraz zgłaszania ich do producenta; Przygotowywanie...

Firma: AGATA Spółka Akcyjna | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Spawacz / Monter Spawacza

Wymagania: Doświadczenie zawodowe jako spawacz lub monter spawacza Uprawnienia spawalnicze do pracy metodą MIG/MAG Znajomość rysunku technicznego Samodzielność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań Dodatkowe umiejętności ślusarskie będą atutem...

Firma: SERVICE JOBS sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Magazynier / Operator wózka widłowego

Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym. Zapraszamy do pracy w GEODIS!

Firma: GEODIS Road Network Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj