Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Nowa Sól
Numer: StPr/24/0130
OBOWIĄZKI:
prace porządkowe, drobne naprawy, obsługa pojazdów, prace ogrodnicze
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Oferta pracy w ramach umowy nr PR.6311.6.2024.AT o zatrudnienie bezrobotnych w ramach robót publicznych.

Miejsce pracy:

Nowa Sól


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli

APLIKUJ TERAZ

Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Specjalista ds. Rozwoju Produktu Klasy Biznesowej w Branży Lotniczej

Zakres obowiązków: Analiza sprzedaży produktów premium, przegląd projektów pod kątem przebiegu, budżetu i znaczenia, Kreowanie i potwierdzanie dokumentacji celem przygotowania kalkulacji cenowych, Tworzenie i zarządzanie opcjami produktów dla segmentu...

Firma: Praca.pl Sp. z o.o. | Świebodzin | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Specjalista ds. rozliczeń

Zakres obowiązków: Zarządzanie przelewami bankowymi; Nadzór nad wierzytelnościami, komunikacja w sprawie płatności; Kontakt z zespołem sprzedażowym dotyczący należności klientów; Obsługa dokumentacji księgowej; Współpraca z różnymi działami firmy;...

Firma: Praca.pl Sp. z o.o. | Świebodzin | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Młodszy programista frontend

wg zawodu Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ