Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Wilkanowo
Numer: StPr/24/0499
OBOWIĄZKI:
robotnik gospodarczy - prace porządkowe przed obiektami: koszenie, odkurzanie liści, przycinanie krzewów, odsnieżanie, czyszczenie schodów, sprzątanie ciągów komunikacyjnych, mycie elewacji, doczyszczanie polbruku i podejść. Sprzątanie pomieszczeń biurowych i ogólnodostepnych wewnątrz budynku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Brak wymagań

Miejsce pracy:

Wilkanowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze