Praca: Pracownik ogólnobudowlany

Ogłoszenie numer: 5242625, z dnia 2021-08-15

Sinohydro to jedna z największych grup budowlanych świata, która realizuje projekty zarówno w Chinach jak i za granicą. Głównym obszarem działania firmy jest sektor energetyczny, zasoby wodne i ochrona środowiska, inżynieria lądowa, budownictwo (infrastruktura kolejowa, metra, autostrady, lotniska i infrastruktura komunalna).

Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: lubuskie / Nowa Sól

Opis stanowiska

  • Wykonywanie prac budowlanych przy budowie wałów przeciwpowodziowych
  • Prace ziemne na skarpach, nasypach, wykopach

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na budowie
  • Doświadczenie w pracach melioracyjnych
  • Doświadczenie w robotach branży sanitarnej
  • Doświadczenie w pracach ziemnych (skarpy, nasypy, wykopy)
  • Mile widziane doświadczenie w pracach ogrodniczych typu sianie trawy, montaż darniny
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych - mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane
  • Sumienność, odpowiedzialność
  • Samodzielność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, B2B
  • Środki ochrony indywidualnej (odzież, obuwie robocze)
  • Zatrudnienie w dynamiczny rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Przyjazną i pozytywną atmosferę w międzynarodowym zespole
  • Wysoką kulturę organizacyjną