Praca: Barman

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Barman
Miejsce pracy: Bronków
Numer: StPr/24/0228
OBOWIĄZKI:
PRZYGOTOWANIE BUFETU DO PRAC, SERWOWANIE NAPOJÓW, PRZYGOTOWYWANIA NAPOJÓW, DEKOROWANIE NAPOJÓW, OBSŁUGA KLIENTA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bronków


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

APLIKUJ TERAZ

Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Doradca Klienta

Twój zakres obowiązków diagnozowanie potrzeb i oczekiwań Klientów, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami, realizacja celów sprzedażowych, kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku poprzez wysoką jakość obsługi, operacyjna obsługa Klientów...

Firma: Bank Pocztowy S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem holenderskim

Zakres obowiązków: Codzienny kontakt z klientami w języku holenderskim; Profesjonalne wsparcie klientów i rozwiązywanie ich problemów drogą mailową oraz telefoniczną; Dbałość o wysoki standard obsługi klienta; Dbałość o pozytywny wizerunek marki....

Firma: Praca.pl Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Pielęgniarka / Pielęgniarz / Położna / Położnik / Ratownik Medyczny / Technik Analityki Medycznej / Opiekun Medyczny

Opis stanowiska: Obsługa Pacjentów w Punkcie Pobrań; Wykonywanie czynności medycznych w zakresie działania Punktu Pobrań; Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie ze standardami Punktu Pobrań; Obsługa kasy fiskalnej i systemu komputerowego do obsługi...

Firma: Synevo Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ