Praca: Pomoc kuchenna

Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: 146/11/2022
OBOWIĄZKI:
Pomoc na kuchni kucharzowi, obieranie, krojenie, sprzątanie stanowiska pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe mile widziane

Miejsce pracy:

Zielona Góra


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 19 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra

APLIKUJ TERAZ

Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Sprzedawca

Co będzie należało do Twoich obowiązków: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy doradztwo w ramach kreowania indywidualnego stylu klienta dbałość o prawidłową ekspozycję towaru zgodnie z zasadami Visual Merchandisingu...

Firma: Tatuum | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Doradca Klienta

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta; Realizacja sprzedaży; Utrzymywanie standardu ekspozycji. Od kandydatów oczekujemy: Doświadczenia w sprzedaży na podobnym stanowisku;...

Firma: AGATA Spółka Akcyjna | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Sprzedawca - Projektant Mebli Kuchennych

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta, Projektowanie kuchni wraz z wyceną, Prezentacja projektów, Przyjmowanie i koordynowanie procesu indywidualnych zamówień mebli kuchennych oraz...

Firma: AGATA Spółka Akcyjna | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ