Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Magazynier
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/24/0422
OBOWIĄZKI:
wg zawodu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Pracownik Punktu Usługowego

Opis stanowiska praca w punkcie usługowym zlokalizowanym w centrum handlowym dorabianie kluczy drobne naprawy zegarmistrzowskie naprawa obuwia Wymagania mile widziane doświadczenie techniczne i w handlu dokładność, sumienność komunikatywność i...

Firma: Minit Polska Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Kamieniarz

obróbka ręczna i mechaniczna kamieni naturalnych lub sztucznych, cięcie, polerowanie, wykończanie i montowanie elementów kamieni naturalnych i sztucznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie | Chociule | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Pomocnik brukarza

- szkolenie bhp i ppoż.,- zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa,- wykonywanie podbudowy pod ułożenie nawierzchni brukowej,- zabezpieczanie i oznakowywanie miejsca robót brukarskich,- wykańczanie nawierzchni brukowej. Wymagania konieczne:...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie | Świebodzin | dzisiaj