Praca: Pomocnik brukarza

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Pomocnik brukarza
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/24/0227
OBOWIĄZKI:
- szkolenie bhp i ppoż.,- zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa,- wykonywanie podbudowy pod ułożenie nawierzchni brukowej,- zabezpieczanie i oznakowywanie miejsca robót brukarskich,- wykańczanie nawierzchni brukowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Świebodzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie