Praca: Zastępca Lidera Zespołu Fotografów

Zastępca Lidera Zespołu Fotografów
Miejsce pracy: Zielona Góra
Czym będziesz się zajmować?
  • Organizacją pracy Zespołów Fotografów w Studio eobuwie.pl,
  • Dbaniem o płynność procesu,
  • Fotografowaniem produktów,
  • Raportowaniem oraz kontrolą statystyk,
  • Kontrolą jakości i jej optymalizacją,
  • Kontrolą stanowisk i ustawień,
  • Uczestniczeniem w spotkaniach dotyczących jakości,
  • Dbaniem o team spirit, współpracą z innymi działami,
  • Rozwiązywaniem problemów natury technicznej (mikro usterki, złośliwość rzeczy martwych:).
Czego od Ciebie oczekujemy?
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (Fotograf Produktowy),
  • Znajomości obszaru fotografii na poziomie zaawansowanym, zrozumienia światła i ogólnej estetyki obrazu,
  • Bardzo dobrej znajomości w zakresie sprzętu studyjnego, oświetlenia, modyfikatorów, akcesoriów,
  • Doświadczenia w budowaniu stanowisk studyjnych od podstaw,
  • Odpowiedzialności, rzetelności, samodyscypliny, komunikatywności,
  • Umiejętności zarządzania zespołem,
  • Wysoko rozwiniętego zmysłu estetycznego,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu przy wielu projektach.
  • Prosimy o załączenie swojego portfolio.
Oferujemy:
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki pracownicze
  • korzystne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zajęcia z języka angielskiego
  • przyjazna atmosfera
  • praca pełna wyzwań

Sprzedawca

OFERUJEMY: wiedzę rozwijamy umiejętności zapewniamy wyzwania budujemy karierę OCZEKUJEMY: zaangażowania otwartości komunikatywności współpracy doświadczenia w obsłudze klienta mile widziane

Firma: SMYK S.A. | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Magazynier

KLUCZOWE ZADANIA: Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku będzie realizacja zleceń zgodnie z zamówieniem (kompletacja towaru) oraz właściwe zabezpieczenie i przygotowanie do wysyłki. IDEALNY KANDYDAT POWINIEN: Posiadać aktualną książeczkę zdrowia do...

Firma: Eurocash S.A. | Nowa Sól | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Kierownik Zmiany w Dziale Logistyki

Czym będziesz się zajmować? Przygotowywaniem hali, Ustalaniem dziennego planu pracy, Nadzorem nad liderami, Ustalaniem grafiku pracy, Wyliczaniem premii dla pracowników, Zgłaszaniem usterek i awarii, Innymi obowiązkami organizacyjnymi. Czego od Ciebie wymagamy?...

Firma: eobuwie.pl S.A. | Zielona Góra | wczoraj