Praca: Zastępca kierownika

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Zastępca kierownika
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Numer: StPr/21/0240
OBOWIĄZKI:
1. Nadzór nad realizacją zadań wynikających z ustawy o pomocy społecznej, ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej oraz ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie;2. Usprawnianie organizacji , metod i form pracy podległych pracowników;3. Prowadzenie postępowania administracyjnego oraz wydawanie decyzji administracyjnych na podstawie udzielonych upoważnień;4. Prowadzenie spraw związanych z zamówieniami na rzecz Ośrodka;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne :- obywatelstwo polskie- posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych- niekaralność za przestę pstwa umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe- nieposzlakowana opinia- wykształcenie wyższe- co namniej 5- letni staż pracy- znajomość przepisów ustawy o pomocy społecznej, ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, ustawy o przeciwdziałaniu przemocyw rodzinie, kodeksu postępowania dministracyjnego, ustawy o samorządzie gminnym, ustawy o pracownikach samorządowych, ustawy o finansach publicznychWymagania dodatkowe : - doświadczenie w kierowaniu zespołem- kreatywność- dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Krosno Odrzańskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim