Praca: Zastępca Kierownika Utrzymania Ruchu (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne poszukuje kandydata na stanowisko:

Zastępca Kierownika Utrzymania Ruchu (K/M)
Miejsce pracy: Nowa Sól

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie bezpośrednio Kierownika UR w jego codziennych obowiązkach
  • Analiza i optymalizacja działań w zakresie zwiększania czasu pracy i dostępności maszyn oraz elektronarzędzi
  • Przeprowadzanie kontroli wykonywania przeglądów wraz z wdrożeniem usprawnień procesów produkcyjnych w zakresie konserwacji oraz działań prewencyjnych
  • Nadzorowanie oraz przeprowadzanie analiz mających na celu redukcję czasów trwania awarii
  • Nadzór nad zamówieniami wymaganymi przez obszar oraz kontakt z serwisami zewnętrznymi zgodnie z harmonogramem przeglądów
  • Analiza / nadzór nad umowami i serwisami zewnętrznymi
  • Modernizacja i przebudowa maszyn i urządzeń
  • Zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne
  • Udział w audytach przeprowadzanych przez klientów
  • Praca w systemie 1-zmianowym – 8.00-16.00

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (Inżynier Automatyk/Elektronik/Mechanik/Elektryk)
  • Doświadczenie na stanowisku w służbach UR/serwisie
  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą osób
  • Praktyczna znajomość elektryki, elektroniki, automatyki, mechaniki oraz pneumatyki
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz mechanicznych
  • Znajomość języka angielskiego (min. poziom A2)
  • Prawo jazdy kat. B