Praca: Zastepca głównej księgowej

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Zastepca głównej księgowej
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/0294
OBOWIĄZKI:
sprawdzanie dokumentów pod względem rachunkowym, wykonywanie księgowań, uzasadnienie sald, rozliczanie zaliczek gotówkowych, naliczanie odsetek, nadzór nad poprawnością naliczania umów o dzieło/zleceń, rozliczanie kas fiskalnych, raportowanie, rozliczanie, sprawdzanie list płac, rozliczanie z ZUS, sprawdzanie oprawności amortyzacji środków trwałych, ustalanie stawek, rozliczanie podatku VAT, dochodowego generowanie i wysyłanie JPK-VAT, rozliczanie delegacji służbowych, rozliczanie inwentaryzacji, sporządzanie sprawozdań
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne, księgowość, finanse, min. 5 letni staż pracy, 3 lata w księgowości, znajomość zagadnień z zakresu finansów, rachunkowości, znajomość zasad księgowości, przepisów podatkowych w tym VAT, obsługa komputera (MS Office, Excel, Word), oraz systemów finansowo-księgowych, programu płatnik, obsługa urządzeń biurowych, dyspozycyjność, skrupulatność, rzetelność, samodzielność, odpowiedzialność, uczciwość

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 060 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze