Praca: Zastępca Głównego Energetyka

Stelmet S.A. jest największym w Europie producentem drewnianej architektury ogrodowej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Zastępca Głównego Energetyka
Miejsce pracy: Zielona Góra
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowany kierunek: energetyka, elektryka, automatyka mile widziana znajomość procedur kupna energii elektrycznej;
  • uprawnienia SEP E i D, gr I (bez ograniczenia napięcia),
  • umiejętność czytania i tworzenia rysunku technicznego i dokumentacji technicznej:
  • mile widziane doświadczenie przy pracach elektrowni na biomasę instalacji fotowoltaicznych;
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów oraz umiejętność pracy w zespole.
Zakres obowiązków:
  • nadzór nad wytwarzaniem i rozliczaniem energii elektrycznej przez zakładowe instalacje;
  • prowadzenie dokumentacji technicznej ;
  • opracowanie planów przeglądów i remontów generatorów, rozdzielni, stacji transformatorowych i sieci;
  • odpowiedzialność za identyfikację części i materiałów potrzebnych do realizacji prac;
  • nadzór nad działalnością elektryczno-energetyczną wydziałów produkcyjnych i zaplecza technicznego;
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji urządzeń energetycznych;
  • organizacja i nadzór prac podwykonawców w tym nadzór nad pracami niebezpiecznymi;
  • negocjacje cenowe oraz kontakt z dostawcami.
Oferujemy:
  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i kompetencji;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • po 6 miesięcznym okresie zatrudnienia bogaty pakiet benefitów obejmujący: dofinansowanie do kart multisport, mikołajowe paczki dla dzieci, bony świąteczne, dofinansowanie do karnetów żużlowych, w okresie zimowym bezpłatne posiłki;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy.