Praca: Zaopatrzeniowiec / Handlowiec

Opoltrans Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych zajmuje się kompleksową obsługą i zaopatrzeniem firm transportowych i serwisów samochodowych w części zamienne i usługi. Jest importerem części zamiennych z całego świata i obsługuje docelowo wiele tysięcy firm transportowych, serwisowych i handlowych w kraju i w Europie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Zaopatrzeniowiec / Handlowiec
Miejsce pracy: Zielona Góra
Opis stanowiska:
  • Dostarczanie zamówionych towarów do klientów
  • Opieka nad klientami z rejonu: doradztwo, sprzedaż i aktywne pozyskiwanie klientów
  • Rozpoznawanie potrzeb i analiza klientów
Wymagania:
  • Wykształcenie związane z branżą motoryzacyjną
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność
  • Podstawowa znajomość części motoryzacyjnych
  • Czynne prawo jazdy kat. B; bezkolizyjna jazda samochodem
  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego