Praca: Wytapiacz

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Wytapiacz
Miejsce pracy: Nowa Sól
Numer: StPr/21/0689
OBOWIĄZKI:
Obsługa pieca obrotowego tlenowo-gazowego oraz prowadzenie procesów topienia ; sprawdzanie podanego wsadu pod względem bezpieczeństwa topienia; czyszczenie pieca obrotowego; czyszczenie i ściąganie zgarów z pieca obrotowego; czyszczenie i ściąganie zgarów podczas rafinacji z rafinatora; wywożenie i ważenie zgarów ; obsługa stanowisk do wygrzewania, zalewania i czyszczenia kadzi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:

Min. 6 miesięczne doświadczenie. Wymagany dobry stan zdrowia ze względu na pracę w wysokich temperaturach (temperatura pieca podczas prowadzenia procesów odlewania rzędu 700-800 *C; praca w ruchu ciągłym (system czterobrygadowy) ze względu na ciągły charakter produkcji; oferta pracy skierowana wyłącznie do mężczyzn ze względu na charakter pracy (praca ciężka, dźwiganie do 30 kg, brak warunków socjalnych dla kobiet)

Miejsce pracy:

Nowa Sól

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 192 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli