Praca: Wartownik

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Wartownik
Miejsce pracy: Radnica
Numer: StPr/21/0004
OBOWIĄZKI:
Ochrona obiektów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, legitymacja osób dopuszczonych do posiadania broni

Miejsce pracy:

Radnica


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 720 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim



Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Inżynier procesu (K/M)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nadzór nad przydzielonymi procesami technologicznymi Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych, poprzez analizę, stosowanie statystyki, określanie zdolności procesu i maszyny, Optymalizacja złomu, zwiększanie wydajności...

Firma: AUDIT Doradztwo Personalne | Świebodzin | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Ślusarz - monter

Montaż maszyn i urządzeń, ubsługa serwisowa maszyn i urządzeń Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego Wymagania...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli | Nowa Sól | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Head of Marketing Retail

Czym będziesz się zajmować? Ustalaniem celów strategicznych dla marketingu naszych sklepów stacjonarnych, Przygotowaniem budżetu wsparcia marketingowego, nadzorem oraz kontrolą jego realizacji, Planowaniem, opracowywaniem, wdrażaniem i koordynowaniem akcji...

Firma: eobuwie.pl S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ