Praca: Ustawiacz

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Ustawiacz
Miejsce pracy: Nowa Sól
Numer: StPr/22/0678
OBOWIĄZKI:
przestrzeganie procesów technologicznych i logistycznych,prawidłową eksploatację oprzyrządowania (czyszczenie, przekazywanie do regeneracji itp)szkolenie pracowników na poszczególnych urządzeniach,organizację pracy współpracowników w podległym obszarze,nadzór nad prawidłowym wypełnianiem dokumentacji stanowiskowej przez współpracowników,optymalizacja procesów produkcyjnych,jakość produkowanych części,ustawianie oprzyrządowania oraz parametrów procesów,wypełnianie dokumentacji procesowej i systemowej,dbanie o stan techniczny maszyn, urządzeń oraz przyrządów kontrolno - pomiarowych,poprawa procesów, minimalizacja reklamacji,aktywne uczestnictwo w próbach technologicznych.obsługa transportów logistycznych wewnątrz firmy zgodnie z posiadanymi uprawnieniami (wózki widłowe,suwnice, żurawie)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: umiejętności techniczne
Uprawnienia: zdolności manualne, umiejętność posługiwania się narzędziami.
Uprawnienia: doskonała umiejętność pracy zespole

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : zgodnie z załącznikiem do oferty(umiejętności techniczne,zdolności manualne, umiejętność posługiwania się narzędziami, doskonała umiejętność pracy w zespole.[Umiejętność 2] : ustawianie oprzyrządowania oraz poprawa parametrów pracy procesu w produkcji branży motoryzacyjnej,[Inne] :min. 6 m-cy doświadczenia zawodowego w branży motoryzacyjnej lub metalowej.Uprawnienia: obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą.Pracodawca nie bierzę pod uwagę w prowadzonym procesie rekrutacyjnym byłych pracowników i osób z poprzednich rekrutacji.

Miejsce pracy:

Nowa Sól

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 072 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli