Praca: Tłumacz języka angielskiego

Ogłoszenie numer: 7710624, z dnia 2022-11-25

SINOHYDRO CORPORATION LIMITED ODDZIAŁ W POLSCE

SINOHYDRO to sieć powiązanych ze sobą  firm oferujących wachlarz usług i  kompleksowych rozwiązań inżynieryjnych,  poczynając od projektowania poprzez  budowę oraz dobór i montaż  wyposażenia elektrycznego i mechanicznego.

Tłumacz języka angielskiego

Miejsce pracy: Nowa Sól

Opis stanowiska

  • Tłumaczenia techniczne i prawnicze (pisemne) w parach językowych EN>PL oraz PL>EN
  • Udział w spotkaniach połączonych z tłumaczeniami

Wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego potwierdzona certyfikatem lub dyplomem ukończenia studiów językowych
  • Biegła znajomość języka polskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2 lata
  • Mile widziana znajomość programu Trados
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność
  • Komunikatywność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź inną formę zatrudnienia, w zależności od preferencji pracownika
  • Narzędzie pracy: laptop, dostęp do samochodów służbowych
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Przyjazną i pozytywną atmosferę w międzynarodowym zespole
  • Wysoką kulturę organizacyjną