Praca: Technik Utrzymania Ruchu (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne poszukuje kandydata na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu (K/M)
Miejsce pracy: Nowa Sól

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rozpoznawanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych
  • Modernizacja i przebudowa maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie przeglądów okresowych i konserwacji
  • Zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne
  • Zarządzanie zapasami części zamiennych
  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum zawodowe, preferowane średnie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok w służbach utrzymania ruchu/w serwisie)
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, pneumatyki, elektryki oraz hydrauliki
  • Umiejętność czytania schematów hydraulicznych, pneumatycznych, elektrycznych
  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi warsztatowych typu wiertarka, szlifierka kątowa, narzędzia pomiarowe, etc.
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym