Praca: Technik Farmaceutyczny [rekrutacja prowadzona online]

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max –lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicąale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamypotencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.
Technik Farmaceutyczny [rekrutacja prowadzona online] - Krosno Odrzańskie
Obowiązki:
  • wydawanie leków, doradzanie i udzielanie informacji pacjentom
  • prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
  • realizacja celów sprzedażowych apteki
  • monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym
  • przestrzeganie standardów firmy Dr. Max
Oczekujemy:
  • wykształcenia: Technik farmaceutyczny
  • umiejętności pracy w zespole
  • wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych
  • dużego zaangażowania w kontakty międzyludzkie
  • otwartości, profesjonalizmu
  • mile widziana znajomość programu KAMSOFT
Czekają na Ciebie:
  • stabilna praca w sieci będącej liderem branży
  • wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane gwarantowanym systemem premiowym