Praca: Technik-Elektryk

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Technik-Elektryk
Miejsce pracy: Świebodzin
Nr ref.: 3-10-63268

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko Technik – Elektryk.

Opis stanowiska:
  • Bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych;
  • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii;
  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych.
Wymagania:
  • Znajomość budowy i doświadczenie w obsłudze instalacji i urządzeń elektrycznych;
  • Wykształcenie techniczne- średnie lub zawodowe- w dziedzinie elektryka;
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista;
  • Dyspozycyjność.

Informacje dodatkowe:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Stabilne wynagrodzenie zasadnicze + premie kwartalne;
  • Pracę w systemie 12 godzinnym (7:00-19:00; 19:00-07:00);
  • Benefity: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, opieka stomatologiczna, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie wakacji dzieci.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”