Praca: Technik Elektroradiolog

Technik Elektroradiolog
Miejsce pracy: Zielona Góra
Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie badań RTG, CT, MRI, oraz USG
  • Obsługi pacjentów - przygotowanie do badań i informowanie o procedurach
  • Współpraca z zespołem medycznym
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub techniczne o kierunku elektro-radiologia lub pokrewnym
  • Prawo wykonywania zawodu technika elektroradiologa
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach, konferencjach podnoszących kwalifikacje
  • Dostęp do najnowszych technologii diagnostycznych