Praca: Technik Elektromechanik

PGE Energia Ciepła S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej PGE – lidera na rynku energii elektrycznej i ciepła. Grupa PGE znajduje się w pierwszej piątce największych pracodawców w Polsce, dając stabilne zatrudnienie ponad 40 tysiącom osób w ponad dwustu lokalizacjach.

W naszej firmie dużą wagę przywiązujemy do tego, aby zapewnić naszym pracownikom bezpieczne warunki pracy, stabilne zatrudnienie przy jednoczesnym stawianiu im ciekawych wyzwań zawodowych.

Obecnie do naszej Spółki Elektrociepłownia „Zielona Góra” S.A. poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik Elektromechanik
Miejsce pracy: Zielona Góra

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Dokonywanie przeglądów i oględzin urządzeń i instalacji elektroenergetycznych w zakresie AKPiA,
  • Usuwanie usterek urządzeń i instalacji elektroenergetycznych w zakresie AKPiA,
  • Wykonywanie pomiarów kontrolnych przyrządów pomiarowych zainstalowanych na blokach produkcyjnych oraz w komorach ciepłowniczych,
  • Sprawowanie nadzoru technicznego nad eksploatacją systemów monitoring spalin,
  • Udział w prowadzeniu dokumentacji technicznej, schematów urządzeń i instalacji elektycznych i AKPiA.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego technicznego o kierunku elektryka/automatyka,
  • Znajomości funkcjonowania układów elektrycznych, AKPiA,
  • Znajomości metod pomiarowych oraz aparatury pomiarowej,
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
  • Posiadanie uprawnień energetycznych grupy 1 (do 1 kV),
  • Posiadanie doświadczenia w zakresie obsługi urządzeń AKPiA w energetyce będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dużej firmie energetycznej,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Liczne świadczenia z ZFŚS,
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.

Doradca Ubezpieczeniowy

FORMA ZATRUDNIENIA B2B CZAS PRACY elastyczny MIEJSCE PRACY cała Polska ROZWÓJ: Możesz liczyć na realne możliwości rozwoju już od samego początku. Przecież nie musisz wszystkiego wiedzieć od razu. My Ci podpowiemy co i jak, nawet w kwestii pozyskiwania...

Firma: Nationale-Nederlanden | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Doradca Klienta

Przychód oparty o część stałą oraz atrakcyjny system prowizyjny Realna możliwość rozwoju, w tym profesjonalne szkolenie, na którym nauczymy Cię pozyskiwać nowych Klientów Ubezpieczenie grupowe i prywatne ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, programy...

CZYTAJ WIĘCEJ

Kierownik Działu Personalnego (K/M)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Współtworzenie i realizacja polityki personalnej Planowanie zatrudnienia oraz analiza kosztów Organizacja i zapewnienie obsługi kadrowo-płacowej Spółki Zarządzanie zespołem osób oraz procesami z obszaru kadr i płac Realizacja procesów...

Firma: AUDIT Doradztwo Personalne | Świebodzin | dzisiaj