Praca: Tapicer meblowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Tapicer meblowy
Miejsce pracy: Babimost
Numer: StPr/21/2186
OBOWIĄZKI:

Tapicerowanie brył meblowych w poszycia z tkanin tapicerskich oraz skóry

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia. I rok doświadczenia w tapicerowaniu (obsługa pistoletu tapicerskiego)

Miejsce pracy:

Babimost


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

APLIKUJ TERAZ

Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Pracownik Działu Zakupów

Zadania: realizacja zakupów kontrola planowania i realizacji zamówień przejrzyste i kompletne prowadzenie dokumentacji zakupowej utrzymywanie bieżącego kontraktu z dostawcami sumienne wprowadzanie danych do systemów informatycznych stosowanych w Spółce...

Firma: GEDIA Poland Sp.z.o.o. | Nowa Sól | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Młodszy Specjalista w Dziale Obsługi Klientów Międzynarodowych

Twój zakres obowiązków będzie obejmował: współpracę mailową i telefoniczną z Klientami i Partnerami DB Schenker, podczas której możesz rozwijać znajomość języków obcych, organizację transportów dla Klientów i Partnerów zagranicznych DB Schenker,...

Firma: Schenker Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Opiekun Techniczny

Opiekę techniczną nad podległymi marketami Prace serwisowe Kontrolowanie budowy nowych placówek Odbiór urządzeń chłodniczych w nowych marketach Współpracę z kierownikami regionu i firmami zewnętrznymi Bieżącą kontrolę zgłoszeń do działu...

Firma: Dino Polska S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ