Praca: Szlifierz

Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Szlifierz
Twój zakres obowiązków:
  • Obróbka szlifierska stali nierdzewnej zgodnie ze specyfikacją
  • Przygotowywanie maszyny szlifierskiej, takiej jak szlifierka kątowa, szlifierka taśmowa, szlifierka stołowa itp.
  • Przygotowywanie powierzchni przed szlifowaniem poprzez czyszczenie, usuwanie rdzy, farb, nalotów itp.
  • Utrzymanie wysokiej jakości szlifowanej powierzchni poprzez regularne sprawdzanie i usuwanie śladów zarysowań, nierówności, pyłu itp.
  • Konserwacja i czyszczenie maszyn szlifierskich.
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywanych prac
  • Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy i zapewnienie porządku w przestrzeni roboczej
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Wykształcenie i uprawnienia zawodowe
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami szlifierskimi
  • Przestrzeganie zasad BHP
Oferujemy:
  • pracę od zaraz w firmie produkcyjnej z ponad 50-letnim doświadczeniem, z wysokimi standardami jakości i dbałością o bezpieczeństwo pracowników
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pełny etat i pracę po 8 h dziennie
  • wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00)
  • dodatkowe ubezpieczenie w PZU
  • rozwój i doskonalenie kompetencji zawodowych
  • opiekę i wsparcie ze strony Konsultanta Asistwork (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 16.00)
  • przyjazną atmosferę i spokojny charakter pracy
  • wygodny proces rekrutacji: rozmowa telefoniczna i zaproszenie na spotkanie w firmie  (możliwość poznania bezpośredniego przełożonego podczas rozmowy rekrutacyjnej)