Praca: Stylista

Stylista
Miejsce pracy: Zielona Góra
Czym będziesz się zajmować?
  • Przygotowywaniem stylizacji dla sesji e-commerce oraz wizerunkowych na potrzeby sklepu Modivo i eobuwie.pl,
  • Ścisłą współpracą z fotografami, modelami, stylistami fryzur oraz makijażystami podczas codziennych zajęć,
  • Bieżącym monitorowaniem najnowszych trendów,
  • Przygotowywaniem briefów.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Znajomości aktualnych trendów,
  • Mile widziane doświadczenie na planie zdjęciowym e-commerce,
  • Dyspozycyjności i mobilności,
  • Kreatywności,
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych i umiejętności pracy w zespole,
  • W przypadku zamieszkania poza Zieloną Górą mile widziana relokacja, w pozostałych przypadkach wymagana wysoka dyspozycyjność do wyjazdów (studio fotograficzne znajduje się w siedzibie w Zielonej Górze).

Prosimy o dołączenie do aplikacji linku do portfolio lub pliku z portfolio w formacie pdf.

Oferujemy:
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki pracownicze
  • korzystne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zajęcia z języka angielskiego
  • przyjazna atmosfera
  • praca pełna wyzwań

Junior IT Support Engineer

At Amazon, we strive to be earth’s most customer-centric company where people can find and discover anything they want to buy online. We hire the world’s brightest minds, offering them an environment in which they can relentlessly improve the experience for...

Firma: Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o. | Świebodzin | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Konstruktor

Zakres obowiązków: Tworzenie projektów kompletnego urządzenia efektywnych kosztowo oraz „czystych” pod względem projektowym. Prace nad konstruowaniem urządzeń oraz komponentów urządzeń cieplnych i kogeneracyjnych. Współpraca z zespołem prowadzącym...

Firma: Ensore Sp. z o.o. S.K.A | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Kierownik Finansowy Grupy

Zadania: kierownictwo i nadzór nad działem finansowym budowy przygotowanie prognoz finansowych oraz kontrola kosztów projektu sporządzanie miesięcznych sprawozdań finansowych nadzór nad przygotowaniem budżetu kontraktu i jego okresowymi aktualizacjami analiza...

Firma: STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. | Zielona Góra | wczoraj