Praca: Stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Stażysta
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/0931
OBOWIĄZKI:
roznoszenie poczty po wydziałach i między budynkami sądu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy własnej
Uprawnienia: kreatywność,dyspozycyjność
Uprawnienia: Dobry stan zdrowia

Wymagania inne:

wykształcenie średnie zawodowe, dobry stan zdrowia, bardzo dobra organizacja pracy własnej, kreatywność, dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze