Praca: Staz/rzeźnik-wędliniarz

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Staz/rzeźnik-wędliniarz
Miejsce pracy: Nowa Sól
Numer: StPr/21/0574
OBOWIĄZKI:
- szkolenie BHP i ppoż.- utrzymanie w należytym stanie sanitarnym, maszyn i urządzeń- mycie i odkażanie pomieszczeń pracowniczych- obsługa maszyn i urządzeń oraz sprzętów stosowanych w produkcji przetworów mięsnych- przeprowadzanie operacji technologicznych związanych z produkcją wędzonek, kiełbas, wędlin podrobowych- rozbiór tusz, półtusz, ćwierć tusz na części zasadnicze- wykrawanie i klasyfikowanie mięsa drobnego- wędzenie, parzenie kiełbas, wędlin- pakowanie wyrobów gotowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Nowa Sól

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli