Praca: Starszy specjalista wydziału kontroli nadodrzańskiego oddziału straży granicznej w krośnie odrzańskim

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Starszy specjalista wydziału kontroli nadodrzańskiego oddziału straży granicznej w krośnie odrzańskim
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Numer: StPr/20/0792
OBOWIĄZKI:
- przyjmowanie i rozpatrywanie skarg i wniosków, w tym obiektywne wyjaśnianie zgłoszonych w powyższym trybie spraw, w celu dostarczenia rzetelnych informacji niezbędnych do ich załatwienia,- prowadzenie dokumentacji dotyczącej skarg i wniosków w celu zapewnienia właściwego przebiegu i terminów załatwienia spraw,- opracowywanie okresowych analiz i ocen załatwiania skarg i wniosków w celu przedstawienia ich Komendantowi Oddziału,- przygotowywanie dokumentacji planowanych do realizacji kontroli w celu zapewnienia sprawnego i rzetelnego oraz efektywnego przeprowadzenia kontroli, - kontrolowanie działalności jednostek i komórek organizacyjnych NoOSG w celu dostarczenia kierownikowi jednostki informacji o prawidłowości realizowanych zadań,- dokumentowanie przebiegu i wyników prowadzonych kontroli w celu przedstawienia kompletnej informacji na temat kontrolowanej działalności,- udział w opracowywaniu projektów rocznych planów kontroli oraz sprawozdań z działalności kontrolnej,- prowadzenie rejestru skarg i wniosków.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:- wykształcenie wyższe - doświadczenie zawodowe 2 lata pracy w administracji;- umiejętność analitycznego myślenia.- komunikatywność,- asertywność,- umiejętność przekonywania oraz konsultacji kwestii drażliwych, Wymagania pożądane:.- doświadczenie zawodowe 2 lata pracy związanej z prowadzeniem kontroli.

Miejsce pracy:

Krosno Odrzańskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 734,74 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim