Praca: Starszy specjalista ds. budownictwa

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Starszy specjalista ds. budownictwa
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/1666
OBOWIĄZKI:
1. Przygotowanie projektów postępowań i decyzji z zakresu prawa budowlanego w I instancji. 2. Kontrole obowiązkowe i doraźne budów i obiektów budowalnych oraz sporządzanie protokołów z tych kontroli.3. Sprawdzanie zgodności wykonywania obiektów budowlanych z zatwierdzonymi projektami.4. Prowadzenie obowiązujących ewidencji.5. Przyjmowanie oraz załatwianie skarg i wniosków.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: inżynier budownictwa

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe inżynier budownictwa, kierunek konstrukcyjno-budowlany, znajomość zagadnień z zakresu budownictwa.

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

do 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze