Praca: Starszy referent

Izba Administracji Skarbowej w Zielonej Górze
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy referent
Miejsce pracy: Zielona Góra
Ogłoszenie o naborze Nr 78277

Warunki pracy

1.    Wykonywanie czynności typowej pracy biurowej za pomocą komputerów oraz urządzeń biurowych.

2.    Zagrożenie korupcją.

3.    Praca przy komputerze.

4.    Bariery architektoniczne – brak wind i podjazdów.

Zakres zadań

  • Prowadzi kancelarię urzędu w celu zapewnienia efektywnej komunikacji oraz właściwego obiegu dokumentów w urzędzie.
  • Prowadzi sprawy w zakresie działalności składnicy akt urzędu.
  • Prowadzi obsługę sekretariatu urzędu w zakresie czynności administracyjnych związanych z jego funcjonowaniem.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 3 miesiące doświadczenia zawodowego w administracji publicznej
  • Ogólna wiedza o urzędzie
  • Znajomość zagadnień z zakresu działania archiwów zakładowych
  • Umiejętność obsługi aplikacji biurowych (edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne)
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Otwartość i komunikatywność