Praca: Starszy referent

Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze
Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy referent
Miejsce pracy: Zielona Góra
Ogłoszenie o naborze Nr 76606

Warunki pracy

dotyczace charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
- stanowisko pracy zlokalizowane w pokojach biurowych, na I piętrze,
- praca ma głownie charakter biurowy;
- praca przy komputerze do 4 godzin dziennie,
- czas pracy-zgodnie z przepisami ustawy o służbie cywilnej
- większość czynności jest wykonywana w pozycji siedzącej.

Zakres zadań

  • Przyjmuje, rejestruje w stosownym dzienniku korespondencyjnym, w dzienniku podawczym oraz dzienniku przepisów wszelką korespondencję o charakterze jawnym, a następnie ją dystrybuuje, w celu zapewnienia prawidłowego obiegu dokumentacji w Wydziale Ruchu Drogowego, obsługuje policyjną pocztę elektroniczną.
  • Obsługuje interesantów udziela podstawowych informacji w zakresie obiegu dokumentacji. W celu zapewnienia sprawnej wymiany informacji ustala aktualne miejsce przechowywania dokumentacji lub dane funkcjonariusza obecnie realizującego określone zadanie.
  • Prowadzi ewidencję czasu pracy dla policjantów i pracowników cywilnych.
  • Przygotowuje do archiwizacji dokumentację wytworzoną i przechowywaną na stanowisku sekretariatu, dokumentację zgromadzoną przez Naczelnika Wydziału i jego Zastępcę. Koordynuje przebieg archiwizacji na stanowiskach roboczych Wydziału, w celu prawidłowego zdania dokumentów do archiwum KMP.
  • Kompletuje, przechowuje i ewidencjonuje przepisy prawne

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 7 miesięcy doświadczenia zawodowego praca biurowa
  • zasady pracy kancelaryjnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność obsługi komputera
  • znajomość przepisów dotyczących archiwizacji
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • umiejętności organizacyjne, sumienność, dokładność