Praca: Starszy referent zespołu ds. postępowań kosztowych sekcji ogólnej strzezonego ośrodka dla cudzoziemców nadodrzańskiego oddziału straży granicznej w krośnie odrzańskim

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Starszy referent zespołu ds. postępowań kosztowych sekcji ogólnej strzezonego ośrodka dla cudzoziemców nadodrzańskiego oddziału straży granicznej w krośnie odrzańskim
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Numer: StPr/20/0809
OBOWIĄZKI:
- sporządzenie informacji o zabezpieczeniu środków pieniężnych cudzoziemców umieszczonych w SODC w celu dalszego poinformowania depozytariuszy Sekcji Ogólnej o możliwości zabezpieczenia środków finansowych cudzoziemca;- sporządzanie zawiadomień o ustaleniu ryczałtu w celu pokrycia należności związanych z wydaniem i wykonaniem decyzji o zobowiązaniu cudzoziemca do powrotu;- współpraca z Komornikiem Urzędu Skarbowego w Krośnie Odrzańskim w celu umożliwienia przeprowadzania ewentualnych egzekucji komorniczych po uprzedniej konsultacji z PGK;- sporządzanie statystyk w celu przekazania niezbędnych informacji dla Pionu Głównego Księgowego, Zarządu ds. Cudzoziemców celem służbowego dalszego wykorzystania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:- wykształcenie średnie;- język angielski podstawowy;- podstawowa obsługa komputera;Pozostałe wymagania niezbędne:- umiejętność pracy w zespole;- obsługa komputera w szczególności programy:WORD i EXEL;Wymagania pożądane:- wykształcenie wyższe;- język niemiecki poziom podstawowy;- doświadczenie zawodowe- przynajmniej 1 rok w pracy w administracji publicznej

Miejsce pracy:

Krosno Odrzańskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 694,38 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim