Praca: Starszy referent (wydział inwestycji budowlanych)

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Starszy referent (wydział inwestycji budowlanych)
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/0489
OBOWIĄZKI:
znajomość i analiza aktów prawnych wykorzystywanych w działalności wydziału, a w szczególności prawa budowlanego, kodeksu cywilnego, prawa zamówień publicznych, o ochronie informacji niejawnych oraz innych, a także śledzenie ich zmian i przekazywanie istotnych informacji w tym względzie dla Szefa Wydziału, przygotowanie opinii i odpowiedzi na pisma oraz wystąpienia wykonawców realizowanych zadań, w tym dotyczących przekładanych projektów i kopii umów z podwykonawcami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe kierunek prawniczy (mgr prawa), 1 rok pracy, praktyczna znajomość aktów prawnych w szczególności prawa budowlanego, kodeksu cywilnego, prawa zamówień publicznych, praktyczna znajomość obsługi komputera (word, excel), rzetelność odpowiedzialność, pracowitość, umiejętność sprawnej organizacji pracy, samodzielność oraz inicjatywa w działaniu, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zdolność analityznego myślenia, mile widziane posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa osobowego uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą ZASTRZEŻONE/POUFNE lub zgoda na poddanie się postępowaniu sprawdzającemu do dostepu do informacji niejawnych

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze