Praca: Sprzedawca/promocja

Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra
Sprzedawca/promocja
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: 104/11/2021
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż opłatków wigilijnych poza linią kas. Każdy otrzyma strój anioła ze skrzydłami i koszyk (obowiązek noszenia) gdzie będzie oferował sprzedaż opłatków w określonej cenie. Część zysków przekazywana jest na cele charytatywne. Praca również dla mężczyzn.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Liczą się chęci do pracy i pozytywne nastawienie

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra