Praca: Sprzedawca/doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Sprzedawca/doradca klienta
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Numer: StPr/21/0423
OBOWIĄZKI:
- aktywna sprzedaż- obsługa klienta w oparciu o fachowe doradztwo- realizacja planów sprzedażowych- standardy obsługi klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Krosno Odrzańskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim



Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Operator koparki

Obsługa koparki na terenie budowy Prace ziemne, transportowe, załadunkowe Prace drogowe Kontrola stanu technicznego powierzonej maszyny Prowadzenie raportów dziennych sprzęt Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku Uprawnienia klasy minimum III (do 25...

Firma: Sinohydro Corporation Ltd Sp. z o.o. | Nowa Sól | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń m/k

Zadania : Kontrola poprawności dokumentów WZ, raportów pracy sprzętu i transportu i ich zgodności z zawartymi umowami oraz wyjaśnienie rozbieżności z dostawcami i usługodawcami Przygotowanie informacji, ewidencja i opracowanie raportów/zestawień zbiorczych...

Firma: STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiciel Handlowy HoReCa

JEŻELI: tak jak my patrzysz w przyszłość z optymizmem osiągasz znakomite wyniki i wciąż chcesz udowadniać, że stać Cię na więcej masz bogate doświadczenie w sektorze HoReCa i zależy Ci na zrobieniu kolejnego kroku w swojej karierze Dołącz do naszego...

Firma: MAKRO Cash and Carry Polska S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ