Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Sprzedawca
Miejsce pracy: Nowa Sól
Numer: StPr/24/0367
OBOWIĄZKI:
Obsługa kasy, wagi, obsługa klienta, wykładanie towaru, dbanie o czystość w sklepie zoologicznym. Praca w godz. 9.00-17.00, soboty 9.00-14.00 (min. dwie w m-cu).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Doświadczenie mile widziane, możliwość przyuczenia.

Miejsce pracy:

Nowa Sól

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 720,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli