Praca: Sprzedawca w branży spożywczej

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Sprzedawca w branży spożywczej
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/21/0168
OBOWIĄZKI:

- szkolenie bhp i ppoż. - zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji - obsługa kasy fiskalnej - obsługa terminala płatniczego - uzupełnianie towarów na regałach - sprawdzanie terminów przydatności towarów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Świebodzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie