Praca: Sprzedawca palet

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Sprzedawca palet
Miejsce pracy: Mostki
Numer: StPr/22/0402
OBOWIĄZKI:

- szkolenie bhp i ppoż., - zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji, - sprawdzanie stanów magazynowych, - sprzedaż i kupno palet.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Mostki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

APLIKUJ TERAZ

Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Specjalista w Dziale Utrzymania w Zarządzie Zlewni

TERMIN SKŁADANIA CV: 6 czerwca 2022r. CZEKAMY NA KANDYDATA, KTÓRY: posiada wykształcenie wyższe preferowane na kierunkach: ochrona środowiska, inżynieria środowiska, melioracje wodne, budownictwo, ma min. roczne doświadczenie zawodowe, ma praktyczną...

Firma: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Automation Engineer

The Amazon Reliability Maintenance and Engineering team keeps all our equipment in excellent working order, from printers to fully automated sortation systems. You will be looking after the automated systems within our buildings and the systems that interact with...

Firma: Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o. | Świebodzin | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Mistrz Utrzymania Ruchu (m/k)

Firma Amazon poszukuje osób z doświadczeniem do pracy na stanowisku Mistrz Utrzymania Ruchu. Zatrudniona osoba dołączy do zespołu w jednym z naszych wysoce zautomatyzowanych, dynamicznie działających centrów logistycznych. CHARAKTERYSTYKA STANOWISKA: Osoba na...

Firma: Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o. | Świebodzin | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ