Praca: Specjalista (wydział eksploatacji nieruchomości - sekcja technicznego utrzymania ruchu)pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Specjalista (wydział eksploatacji nieruchomości - sekcja technicznego utrzymania ruchu)pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/1670
OBOWIĄZKI:
- koordynowanie prac związanych z identyfikacją, generowaniem i weryfikacją potrzeb rzeczowych i finansowych Wydziału Eksploatacji Nieruchomościami planowych do realizacji zgodnie z podziałem kompetencji na dany rok planistyczny;- zdefiniowanie zamierzeń i przedsięwzięć w celu jednoznacznego wyspecyfikowania i wyliczenia potrzeb usług i robót budowlanych niezbędnych do zabezpieczenia realizacji zamierzeń w roku kalendarzowym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe administracja, mile widziane doświadczenie, praktyczna znajomość obsługi komputera MS Office-Word, Excel. Umiejętność sprawnej organizacji pracy, komunikatywność, rzetelność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, zdolność analitycznego myślenia, dyspozycyjność, samodzielność oraz inicjatywa w działaniu. Mile widziane jest posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa osobowego uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych lub kandydat podda się postępowaniu sprawdzającemu uprawniającemu do dostępu do informacji niejawnych.

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 3 190 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze