Praca: Specjalista / Specjalistka ds. budowania relacji z klientem

Od nas dostaniesz:
  • Umowę o pracę
  • Konkursy sprzedażowe
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Przejrzysty system wynagradzania
  • Kartę sportową
  • Dofinansowanie do świąt i wypoczynku
Zobacz co nas cieszy w pracy:

Specjalista(-ka) ds. budowania relacji z klientem

miejsce pracy: Zielona Góra, Nr ref.: KSG/146/0822

Jesteśmy zorganizowani – prowadzimy Fundację, która wspiera dzieci w młodzież w nauce matematyki i gramy razem z WOŚP!

Tworzymy know how – w 2020 przeprowadziliśmy 150 warsztatów i szkoleń na uczelniach, dzieląc się wiedzą i inspirując do innowacji.

Dajemy więcej możliwości – prawie 2500 pracowników jest z nami już ponad 10 lat. I zupełnie nas to nie dziwi. Wciąż znajdują nowe możliwości rozwoju i pracy w Grupie mBanku.

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów bankowych (inwestycje, kredyty niezabezpieczone, kredyty hipoteczne, rachunki, ubezpieczenia),
  • współpraca z obecnymi klientami banku w segmencie klientów zamożnych oraz pozyskiwanie nowych (zarządzanie portfelem klientów),
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami poprzez oferowanie wsparcia ułatwiającego klientom zarządzanie ich portfelem kapitałowym,
  • edukowanie klienta w zakresie usług zdalnych kanałów dystrybucji,
  • realizacja celów ilościowych i jakościowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze obsługi klienta indywidualnego w zakresie produktów bankowych (minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży produktów inwestycyjnych),
  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub pokrewne),
  • znajomość rynków finansowych ze szczególnym uwzględnieniem funduszy inwestycyjnych,
  • nastawienie na realizację celów.