Praca: Specjalista (pion głównego księgowego)

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Specjalista (pion głównego księgowego)
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/0837
OBOWIĄZKI:
prawidłowe prowadzenie gospodarki nieruchomościami poprzez działania zgodne z wymogami i przepisami resortowymi dotyczącymi obiektów wojskowych oraz infrastruktury technicznej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe/średnie, finanse lub rachunkowość, 1 rok pracy ogółem - wyższe wykształcenie, 3 lata pracy ogółem - średnie wykształcenie, praktyczna znjomość obsługi komputera MS-Office, WORD, EXCEL, umiejetność stosowania przepisów ustaw: o rachunkowości, finansach publicznych, ponadto umiejętność sprawnej organizacji pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zdolność analitycznego myślenia, dyspozycyjność, mile widziane posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa osobowego uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą ZASTRZEZONE lub zgoda na poddanie się postępowaniu sprawdzającemu dostep do informacji niejawnych

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze