Praca: Specjalista inżynierii środowiska

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Specjalista inżynierii środowiska
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/0019
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie dokumentacji zleconych przez Pracodawcę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office)
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B, C+E
Uprawnienia: pracowitość, sumienność, kreatywność, samodzielność

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, prawo jazdy kat. B,C +E, pracownitość, sumienność, kreatywność, samodzielność umiejętność pracy pod presją czasu, poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze