Praca: Specjalista / Inspektor ds. BHP

Jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości opakowań, preform PET i zamknięć o Europejskim zasięgu przeznaczonych dla kosmetyków, chemii gospodarczej, produktów spożywczych, wyrobów farmaceutycznych i suplementów diety. Posiadamy ponad 27 -letnie doświadczenie, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Gazele Biznesu 2018, Diamenty Miesięcznika FORBES 2018, Brylanty Polskiej Gospodarki i I miejsce w rankingu Firmy Rodzinne Forbesa 2019.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które dołączą do naszego zespołu jako:

Specjalista / Inspektor ds. BHP
Miejsce pracy: Zielona Góra
Opis stanowiska:
  • realizowanie polityki firmy w zakresie BHP, ochrony ppoż., pierwszej pomocy · doskonalenie systemu bezpieczeństwa pracy w oparciu o przepisy BHP, ochrony ppoż., pierwszej pomocy oraz nadzór nad działaniami korygującymi i zapobiegawczymi
  • organizacja i prowadzenie szkoleń BHP
  • opracowywanie instrukcji, procedur i dokumentacji BHP wymaganej przepisami prawa
  • bieżące analizy warunków pracy i ocena ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy
  • prowadzenie raportów i protokołów dziennych/tygodniowych
  • udział w postępowaniu powypadkowym i prowadzenie wymaganych dokumentów
  • bieżąca kontrola procedur
  • współpracowanie ze wszystkimi obszarami firmy w obszarze BHP
Wymagania:
  • wykształcenie o profilu BHP (średnie lub wyższe)
  • znajomość przepisów i zagadnień BHP, prawa pracy, ochrony ppoż., pierwszej pomocy
  • umiejętność organizacji pracy własnej i wyznaczanie priorytetów
  • sprawna obsługa komputera oraz pakietu MS Office
Mile widziane:
  • doświadczenie w dużej firmie produkcyjnej
  • uprawnienia Inspektora Ochrony Ppoż.
  • uprawnienia Ratownika KPP
  • znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowa o pracę na 1/5 etatu
  • szkolenie wdrażające oraz ciągły rozwój, zdobywanie nowych doświadczeń i możliwość uczestnictwa w szkoleniach
  • wynagrodzenia stałe + premia uznaniowa związana z wynikami osiągniętymi w pracy · bony świąteczne, okolicznościowe, karta OKsystem, dodatek do urlopu