Praca: Specjalista ds.ekologii i ochrony środowiska

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Specjalista ds.ekologii i ochrony środowiska
Miejsce pracy: Kalsk
Numer: StPr/21/0161
OBOWIĄZKI:
•Koordynowanie pracą służb doradczych w zakresie świadczenia doradztwa z zakresu ekologii i ochrony środowiska; •Udzielanie pomocy merytorycznej w zakresie realizacji tematów branżowych przez specjalistów doradztwa rolniczego, w szczególności:a)produkcji rolnej metodami ekologicznymib)stosowania innowacyjnych metod agrotechnicznych, przetwórstwa rolno – spożywczego i rozwiązywania problemów technologicznych w gospodarstwach ekologicznych c)dostosowania gospodarstw ekologicznych do obowiązujących standardów i wymagań w zakresie produkcji zgodnie z zasadami Kodeksu Dobrej Praktyki Rolniczej,d)stosowania odnawialnych źródeł energii;•Udzielanie rolnikom pomocy w sporządzaniu planów i w wypełnianiu wniosków lub innych dokumentów niezbędnych do ubiegania się o przyznanie pomocy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: nawiązywanie kontaktów międzyludzkich [komunikatywność]

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy w zespole, nawiązywanie kontaktów międzyludzkich, doświadczenie w pracy na podobnym stanowiskuznajomość zagadnień z zakresu rolnictwa ekologicznego oraz z zakresu ochrony wód

Miejsce pracy:

Kalsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 050 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze