Praca: Specjalista ds. sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Specjalista ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/22/1130
OBOWIĄZKI:
wg zawodu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: **Obsługa komputera

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Księgowy / Księgowa

Zadania na stanowisku pracy: całościowe rozliczanie spółki z podatku VAT, weryfikacja faktur sprzedaży pod kątem podatkowym i księgowym, analiza rozrachunków z odbiorcami,dostawcami i pracownikami oraz z budżetem, ewidencja leasingu pod kontem podatkowym i...

Firma: Lumel Alucast Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Metrolog

Do zadań pracownika należeć będzie m.in.: praca w laboratorium pomiarowym długości i kąta, obsługa współrzędnościowych maszyn pomiarowych, mikroskopu, profilometru, wysokościomierza, konturografu, formtestera i podstawowych narzędzi kontrolno...

CZYTAJ WIĘCEJ

Inżynier budowy (m/k)

Zadania: Przygotowanie i analiza dokumentów budowy Przygotowanie wystąpień o odbiór robót, zestawień oraz raportów w zakresie wykonywanych robót budowlanych Sporządzanie dokumentów rozliczeniowych z podwykonawcami Weryfikacja i rozliczanie ilości...

Firma: STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. | Zielona Góra | wczoraj