Praca: Specjalista ds. sprzedaży (obsługa klienta)

Grupa ante, zatrudniająca 850 osób, produkuje w czterech zakładach w Niemczech i w Polsce nowoczesne produkty z drewna, cieszące się dużym popytem na całym świecie. Działalność grupy ante koncentruje się na następujących obszarach: tarcica, drewno klejone, konstrukcje drewniane, architektura ogrodowa oraz energia.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży (obsługa klienta)
Miejsce pracy: Kożuchów
Opis stanowiska:
  • Codzienny kontakt telefoniczny i mailowy z klientem
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Realizacja planów sprzedażowych oraz raportowanie działań handlowych
  • Współpraca z innymi działami w firmie
Wymagania:
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu zadań
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowa premia za 100% frekwencji w pracy
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego