Praca: Specjalista ds. składu komputerowego

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Specjalista ds. składu komputerowego
Miejsce pracy: Kalsk
Numer: StPr/21/0591
OBOWIĄZKI:
•opracowanie szaty graficznej wydawnictw Lubuskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w tym: ulotek, materiałów seminaryjnych, a także wydawanego czasopisma "Lubuskie Aktualności Rolnicze"; •opracowywanie reklam, dyplomów, wizytówek i innych wydawnictw okolicznościowych na potrzeby Lubuskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego oraz świadczonych usług; •wykonywanie i obróbka fotografii cyfrowych do wykorzystania w różnych wydawnictwach;•projektowanie i wykonywanie plansz informacyjnych i reklamowych na potrzeby Lubuskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego;•wykonywanie pomocy dydaktycznych dla pracowników Lubuskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego;•tworzenie krótkich materiałów filmowych wraz montażem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, znajomość specjalistycznych oprogramowań takich jak: Adobe InDesign, Corel Draw, Adobe Photoshop, MS Office itp. doświadczenie w wykonywaniu projektów graficznych o charakterze infromacyjnym, reklamowym, artystycznymWymagania dodatkowe: dokładność, kreatywność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, znajomość aktualnych trendów graficznych.Wymagane dokumenty: 1) CV, 2) List motywacyjny, 3) kserokopia dokumentu potwierdzającego wykształcenie

Miejsce pracy:

Kalsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 050 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze