Praca: Specjalista ds. security

W CEVA wierzymy, że logistyka to biznes, który tworzą ludzie, dlatego budujemy środowisko zaufania i współpracy zespołowej - zachęcamy do inicjatyw i umożliwiamy naszym talentom rozwój ich kariery. Dzięki naszym 78 000 pracowników, którzy zlokalizowani są w ponad 160 krajach, oferujemy naszym Klientom dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. Jako firma rozwijamy się w szybkim tempie - czy odważysz się rozwijać razem z nami?
Specjalista ds. security
Miejsce pracy: Sulechów
TWOJA ROLA

Zapewnienie bezpieczeństwa zgodnie ze standardami organizacji na powierzonym obiekcie.

ZADANIA NA STANOWISKU PRACY
  • Planowanie i realizowanie założeń wynikających z instrukcji ochrony oraz wewnętrznego systemu bezpieczeństwa
  • Monitorowanie i kontrolowanie bezpieczeństwa na terenie obiektu
  • Weryfikacja zdarzeń i zgłoszeń związanych z ochroną zakładów
  • Zgłaszanie usterek systemów bezpieczeństwa
  • Współpraca oraz nadzór działań zewnętrznej firmy  ochroniarskiej

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW

  • Dobra znajomość technologii bezpieczeństwa i umiejętność wsparcia we wszystkich obszarach odpowiedzialności
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność
  • Dynamizm w działaniu
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane
  • Wzorowa postawa pracownicza
OFERUJEMY
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Realną możliwość rozwoju
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • Przyjazną atmosferę pracy

Jako organizacja globalna oraz część grupy CMA CGM, różnorodność ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu; tylko odzwierciedlając kulturę, języki i lokalną wiedzę o naszych klientach, możemy odnieść sukces. Zatrudniając ludzi z różnym doświadczeniem i umiejętnościami, poszerzamy wiedzę oraz zwiększamy naszą kreatywność i innowacyjność.

Uwaga: Procesy rekrutacyjne w CEVA Logistics obejmują komunikację z kandydatami za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn lub za pośrednictwem adresu e-mail firmy o następującym schemacie: imię.nazwisko@cevalogistics.com. Zalecamy, nie odpowiadać na propozycje biznesowe i/lub oferty pracy pochodzące od niezaufanych nadawców.